Nasiona Ławrenowicz

Nasiona Ławrenowicz – od rolników, dla rolników.

Wiele lat już odnajdujemy ogromną przyjemność w trudzie pracy na roli. Nie bez znaczenia, w tym kontekście, jest nasze położenie geograficzne. Nasze gospodarstwo nasienne znajduje się pomiędzy Słupskiem a Koszalinem. Na granicy województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Te przepiękne przyrodniczo rejony dają nam wiele wyzwań. Mozaiki glebowe, śmiało można powiedzieć „mozaiki suszowe” – gwarantują często emocje równe kolejce górskiej. Jednak mimo pewnych przeciwności, na naszych polach w klasie od III do VI udaje nam się uzyskiwać często rekordowe plony.

 

Niezaprzeczalnym faktem w perspektywie sukcesu i efektywności produkcji jest zasługa naszej ekipy – zdolnych wykwalifikowanych ludzi. Nie łudzimy się jednak, że to efekt wyłącznie ciężkiej pracy – nie żałujemy jej, ale nakłady jednostkowe oraz poziom produkcji plasujemy na wyjątkowo wysokim poziomie. Nie szczędzimy na ochronie, bo to ona jest gwarantem dobrej jakości materiału siewnego. Optymalne nawożenie umożliwia nam zebranie odpowiedniej ilości plonu, który musi charakteryzować się wybitną jakością. Dla nas praca nie kończy się na żniwach, które odbieramy jako szczególną przyjemność – wręcz odwrotnie, dopiero się zaczyna. Czyszczenie to żmudny proces który wymaga poświęcenia. Dbamy o to, żeby dokładności jak i sumienności nigdy nie zabrakło. Pomaga nam w tym najnowocześniejszy sprzęt renomowanych producentów. Zaprawianie, staramy się aby było wykonywane możliwie jak najpóźniej i najlepiej, na odpowiednio skalibrowanych zaprawiarkach porcjowych. Troszczymy się o najmniejszy szczegół mający wpływ na jakość tego co dla Was produkujemy.

 

Mamy też oczywiście dużo satysfakcji z naszej pracy. Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowane maszyny, najnowocześniejsze technologie… czasami tylko czekamy, aż przyjdzie możliwość wyjazdu w pole – to wybitne wyróżnienie, móc popracować w terenie. Są tacy wśród nas, dla których taka praca to walka ze stresem – czysta radość i przyjemność. Staramy się współpracować z najlepszymi, dostawcy zapraw, środków ochrony roślin, opakowań to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Logistyka, to równie ważna część naszej pracy tak jak pozostałe płaszczyzny naszej działalności. Wiemy, że nasiona muszą być u Was „na czas”. Pozwólcie nam udowodnić, że warto nam zaufać!

W niedługim czasie, rozszerzymy dla Was naszą ofertę. W naszym sklepie kupicie nie tylko nasiona ale również środki ochrony roślin i inne artykuły niezbędne w produkcji rolnej.

 

W zakładce BLOG – poprowadzimy dla Państwa szczegółowy opis agrotechniki roślin, które uprawiamy, z praktycznymi informacjami na temat nowych rozwiązań technologicznych. Większość wprowadzonych przez nas produktów do sprzedaży, jest szczegółowo przetestowana w naszym gospodarstwie nasiennym, tak abyśmy wszyscy mieli pewność, że sprzedajemy Wam JAKOŚĆ i RZETELNOŚĆ.

 

Dziękujemy, że z nami jesteście !

Krzysztof Ławrenowicz